Świętochłowice - portal miejski Swiony.pl

Wiadomości z Świętochłowic

Lodowisko na Skałce czeka! W jakich godzinach można się ślizgać?

 • Dodano: 2018-12-28 13:15, aktualizacja: 2019-01-02 08:17

Chociaż śniegu za oknem brak, a temperatura utrzymuje się powyżej zera, to OSiR Skałka zaprasza na sztuczne lodowisko, na którym fani łyżwiarskiego sportu mogą się ślizgać do woli.

Po małych turbulencjach, najpierw związanych z lokalizacją lodowiska, a później niekorzystną aurą informujemy, że startujemy z naszym lodowiskiem.

Czekamy na Was dzisiaj od godz. 10.00. Przypominamy, że w tym sezonie lodowisko znajduje się w części parkowo - rekreacyjnej OSiR " Skałka", dokładnie przed estradą. Kasa biletowa i wypożyczalnia w pawilonie na terenie basenu ekologicznego. Zapraszamy.

I tak od dziś do niedzieli lodowisko można odwiedzić od godziny 10:00 do godziny 20:00. Jeżeli ktoś chciałby się nieco "rozkręcić" przed sylwestrową zabawą, to 31 grudnia lodowisko zaprasza między 10:00 a 12:00. W Nowy Rok, czyli 1 stycznia, będzie nieczynne.

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • zuza

  czyli spod basenu z bilecikiem iść kolejne 100 m by się poślizgac...brawo...władza na 1 kadencje...niech jeszcze staw zasypią, bo malo wody...

 • Tiruriru

  Napisz skargę to może zrobią dla ciebie dwa dodatkowe przystanki i będzie można autobusem podjechać hahaha co za buractwo zawsze coś nie pasuje.

 • Amiga

  Spacer dla zdrowia nie zaszkodzi. Spali się świąteczne kalorie.

 • Ecik

  Woda woda woda nie lodowisko

 • Jimmi

  Odpłatnie?Uprzedze wypowiedzi oszczednych ekonomistów.W ościennych miastach bywają lodowiska bezpłatnie.Wydaję mi się ze takie lodowisko jakie jest w Świętochłowicach czy jest odpłatne czy nie i tak nie będzie rentowe z tą różnicą że myślę było by więcej chętnych jednak na bezpłatne bo wystarczy rodzina 2+2 która musi ponieść koszty.A biorąc pod uwagę obecnego prezydenta o zapedachb"Szkota" mogl sobie darować i nie wystawiać bi utrzymywać tego lodowiska dla kilku chętnych..tygodniowo.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.