Wiadomości z Świętochłowic

Świętochłowice: Remont jednego z kortów tenisowych OSiR „Skałka” zakończony. Dziś otwarcie

 • Dodano: 2021-10-22 12:00

Prace modernizacyjne obejmujące przebudowę jednego z kortów tenisowych położonych na terenie OSIRSkałka” rozpoczęto pod koniec sierpnia tego roku. Dzięki prowadzonej inwestycji miał powstać dwufunkcyjny obiekt, latem będzie służył jako kort tenisowy, a zimą jako lodowisko. Remont właśnie dobiegł końca i dziś szykuje się wielkie otwarcie.

Remont zakończony, kiedy otwarcie?

Jak informowaliśmy już na łamach naszego portalu, w ramach przebudowy z kortu usunięta została mączka, a w jej miejsce położono sztuczną nawierzchnię. Całość została zadaszona. Dzięki temu w okresie wiosenno-jesiennym mieszkańcy będą mogli korzystać z kortu tenisowego, a zimą zamieni się on w lodowisko.

W piątek, 22 października, pracownicy OSiRSkałka” poinformowali, że trwające kilka tygodni prace zostały zakończone.

- Całość w najbliższym czasie uzupełni hala namiotowa, dzięki której pogoda nie będzie miała wpływu na funkcjonowanie obiektu. Prace dobiegły końca z początkiem tego tygodnia – czytamy na profilu OSiRSkałka.

Oficjalne otwarcie obiekt zaplanowano na piątek, 22 października, o godz. 17.00.

Komentarze (7)    dodaj »

 • skm

  Obecnie lepiej inwestować w korty do padla...

 • karlus ze Hugobergu

  trza troszka poczekac a zrobi sie wszystko do tych poru ludkow tzw." z wyższej półki"hehe pra byrgermajster

 • Elver

  Raczyj podsołtys a niy byrgermajster

 • Hehe

  Jeden wyremontowali a drugi zaciepali marasem

 • Mieszkaniec

  A dojście chodnikiem do tego cudu nadal w opłakanym stanie. Chodnik biegnący wzdłuż OSiR Skałka (Stadionu) pamięta czasy powstania OSiR Skałka czyli 40lat.Odcinek chodnika prowadzący na dół w kierunku oczka wodnego na wysokości "adomed" nadaje się do "Ninja Warriors"Czy tylko ja to widzę? Jest mi to ktoś w stanie wytłumaczyć?

 • tak ino godom

  Teraz będzie mogło tam grać tych 4 tenisistów jacy się znajdą w mieście. Ale otwarcie 22 października, więc w tym roku i tak żodyn nie zagra.

 • gość

  czterech? w mojej rodzinie jest nas więcej, ale w świonach , w tenisa grałem ostatnio jak chodziłem do szółki tenisowej w latach 70. wolę inne miejscówki, np. laryszów kole rept.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również