Wiadomości z Świętochłowic

OSIR Skałka: Nad kortem tenisowym powstanie wiata namiotowa

 • Dodano: 2021-10-18 06:45, aktualizacja: 2021-10-17 22:12

Przetarg rozstrzygnięty, wykonawca wyłoniony. Niebawem na terenie OSiRSkałka” przy Alei Parkowej w Świętochłowicach rozpocznie się budowa wiaty namiotowej nad kortem tenisowym.

Przetarg zakończony

Przedmiotem zamówienia ogłoszonego przez świętochłowicki magistrat jest budowa wiaty namiotowej o konstrukcji aluminiowej, słupowo-ryglowej, na terenie OSiRSkałka” w Świętochłowicach przy Alei Parkowej, nad istniejącym kortem tenisowym pełniącym w zimie funkcję lodowiska. Wykonawca zobowiązany jest do montażu na istniejących w terenie fundamentach jednonawowej wiaty z dwuspadowym dachem.

Wykonawca będzie miał 30 dni od daty przekazania terenu budowy na realizację inwestycji.

Wiata namiotowa za  ok. 223 tysiące zł

Miasto planowało przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji kwotę 223 245 zł. W przetargu wzięły udział dwie firmy: Marcin Staciwa MastaPolska (366 540 zł) i NAMPLAN Aleksandra Florczak z Jastrzębia-Zdroju (222 900,60 zł). Wybrano ofertę przedstawioną przez drugiego z oferentów.

Zobacz także

Komentarze (8)    dodaj »

 • żymła z bajlagom

  dobra pogoda dla bogaczy w świonach hehe

 • PAMIĘTAMY!

  Ten namiot to ma być ta obiecana hala? hahahaha. Swoją drogą Beger zarzucał niegospodarność Kostempskiemu jak chociażby kupno zbyt drugiego samochodu służbowego vw passata (wieśniak to by kupił najtańsza wersję fiata stilo ) a ten namiot to rozsądną v inwestycja? Iłu tak na prawde mieszkańców Świętochłowic gra w tenisa? HA

 • Ok

  Dobry pomysł.

 • tak ino pytom

  Już miasto nie plajtuje? Wiaty dla kortów, remonty pomników kościelnych, wymiana latarni na placach kościelnych - miasto mlekiem i miodem płynące! Jedno pytanie - ile mieszkań podpięto w tym roku pod sieć CO w mieście? I ile pieniędzy na to przekazano?

 • lipiniorz

  wreszcie sie cos dzieje na tym obiekcie , po latach degrengolady i dzialan na szkode

 • Chropoczow

  Bedom gzejniki?

 • krepel

  co sie to nie robi wszystkiego dla bogaczy

 • Federer

  A jaki ma być cel tej wiaty?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Swiony.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.